معرفی:

گروه امدادیاران ارائه دهنده کلیه خدمات امدادی در سراسر شهر تهران و حومه تهران را به صورت شبانه روزی اعم از ارسال مکانیک سیار و انواع یدک کش برای خودروهای ایرانی ، خارجی ، لوکس ، تصادفی و نقص فنی ، برای امداد خواهان گرامی

 

     سابقه امدادیاران:

گروه امدادیاران مفتخر است با سابقه ی طولانی در امر امداد ، تمامی سرویس های خودرو را در زمینه های حمل خودرو ، تعمیرات و خدمات خودرو در اختیار هموطنان عزیز به بهترین نحو ممکن ارائه دهد.
افتخار ما اعتماد شماست

 

     اهداف امدادیاران:

جلب رضایت و اعتماد مشتریان و ارائه بهترین و با کیفیت ترین نوع خدمات ، هدف گروه امدادیاران و نیز رسیدگی به شکایات شهروندان در خصوص نارضایتی امدادرسانی نسبت به امدادیاران را به عهده خود و تمامی همکاران امدادی می دانیم. کیفیت در کار امدادرسانی در راستای هدفمند کردن امور امدادی نیز از مهمترین هدف گروه امدادیاران است. امدادیاران به صورت شبانه روزی در خدمت هموطنان گرامی در بیرون شهر و درون شهر می باشد.

 

     خدمات حمل و نقل:

حمل انوع خودرو ها با خودرو سوار ،جرثقیل دکل ، خودروبر کفی ، نیسان یدک کش مجهز به سیستم چرخگیر تمام هیدرولیک با بالاترین امنیت  و کیفیت لازم و بدون وارد شدن کمترین آسیب به خودرو با پیشرفته ترین نجهیزات و امکانات حمل و نقل و با مناسب ترین قیمت در اسرع وقت در سراسر تهران و حومه تهران به صورت شبانه روزی در خدمت امداد خواهان گرامی.